Pradėk pardavinėti! Knygos, kanceliarijaMuzikos instrumentaiElektronika, telefonai, buitinė technikaVideo žaidimai, DVD, Blu-Ray, CDKompiuterinė technika ir priedaiDrabužiai, avalynė, rankinės, aksesuaraiVaikams, kūdikiams, žaislaiInterjeras, eksterjeras, namų ūkio reikmenysĮrankiai, valymo, namų kvėpinimo priemonės, sodo - daržo priežiūraTransporto priemonių remonto įrankiai, priežiūra, aksesuaraiGyvūnų priežiūraSportas, laisvalaikis, hobisSveikata, grožis, kūno priežiūraSuvenyrai, rankdarbiai, tautodailėKolekcionieriams, sendaikčiaiKiti
Naujienlaiškis Norite gauti naujausius prekių pasiūlymus? Prenumeruokite išskirtinai Jums paruoštą naujienlaiškį jau dabar!
Verslo pradžios vadovas

Verslo pradžios vadovas

Prekės ID: 203

8.40 €

Prekę siūlo: larryy (1 )

Ką reiškia ši žvaigždutė?

Žvaigždutės spalva šalia atsiliepimų skaičiaus parodo vidutinį šios prekės pardavėjo vertinimą.
- neigiamai vertinamas
- neutraliai vertinamas
- gerai vertinamas
- puikiai vertinamas
Jeigu mąstote apie savo verslą arba jau ėmėtės konkrečių veiksmų, šioje knygoje rasite daugybę naudingų patarimų ir rekomendacijų. Finansinė ir teisinė informacija (mokesčiai, apskaitos normos, pensijos, darbo teisė ir kt.) yra parengta pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus.
Knygos turinys apima labai daug temų - nuo patalpų paieškos, prekių ar paslaugų kainų nustatymo iki frančizės sutarčių bei naujų klientų paieškos būdų. Be to, pateikiami svarbiausi dalykai, kuriuos būtina žinoti tampant darbdaviais - nuo darbuotojų paieškos ir jų išlaikymo iki atsisveikinimo su jais, jei lūkesčiai nepasiteisino.
Lietuvos verslininkui pritaikytame vadove sukaupta daugybė praktinių patarimų, rekomendacijų ir naujos finansinės informacijos, kad jūsų verslas startuotų kiek įmanoma sklandžiau ir nenukryptų nuo kelio į sėkmę.
Šiame lengvai suprantamame ir patikimame vadove atrasite idėjų, sprendimų ir nuorodų, kur kreiptis, iškilus daugeliui verslo sėkmei svarbių klausimų pačiu sudėtingiausiu laikotarpiu - ankstyvaisiais veiklos metais.

„The Financial Times“ duomenimis, „Verslo pradžios vadovo“ jau parduota daugiau kaip milijonas egzempliorių!
Būklė: Labai gera
Pristatymo trukmė: nuo 1 iki 3 dienų
Prekės grąžinimas: Prekę galima grąžinti per 14 dienų
Viršelis: Minkštas, Kietas
Sritis, dalykas: Ekonomika, verslas, finansai
Mokymosi literatūros rūšis: Kita
Leidykla: Verslo Žinios
Kalba: Lietuvių
Kokybės savybė: Naujas
Puslapių skaičius: 384

Klausk pardavėjo

Jums taip pat turėtų patikti šios prekės