Pradėk pardavinėti! Knygos, kanceliarijaMuzikos instrumentaiElektronika, telefonai, buitinė technikaVideo žaidimai, DVD, Blu-Ray, CDKompiuterinė technika ir priedaiDrabužiai, avalynė, rankinės, aksesuaraiVaikams, kūdikiams, žaislaiInterjeras, eksterjeras, namų ūkio reikmenysĮrankiai, valymo, namų kvėpinimo priemonės, sodo - daržo priežiūraTransporto priemonių remonto įrankiai, priežiūra, aksesuaraiGyvūnų priežiūraSportas, laisvalaikis, hobisSveikata, grožis, kūno priežiūraSuvenyrai, rankdarbiai, tautodailėKolekcionieriams, sendaikčiaiKiti
Naujienlaiškis Norite gauti naujausius prekių pasiūlymus? Prenumeruokite išskirtinai Jums paruoštą naujienlaiškį jau dabar!
PRAKTINĖ KAINODARA - GERESNIAM REZULTATUI

PRAKTINĖ KAINODARA - GERESNIAM REZULTATUI

Prekės ID: 199

3.48 €

Prekę siūlo: larryy (1 )

Ką reiškia ši žvaigždutė?

Žvaigždutės spalva šalia atsiliepimų skaičiaus parodo vidutinį šios prekės pardavėjo vertinimą.
- neigiamai vertinamas
- neutraliai vertinamas
- gerai vertinamas
- puikiai vertinamas
Knyga "Praktinė kainodara - geresniam rezultatui" padės sužinoti, kaip kainos požiūriu teisingai pirkti ir parduoti ir kaip uždirbti kuo daugiau pelno iš pinigų, investuotų į savo įmonės veiklą ir rinkodarą.


Verslo pasaulis tampa vis globalesnis: Kinija, Indija ir kitos Azijos šalys ir toliau darys didelę įtaką viso pasaulio kainoms, verslas bus dar konkurencingesnis nei anksčiau. Kad konkurencingumas nereikštų žemesnių kainų ir mažesnio pelno, kainodaros specialistai privalo nepritrūkti profesionalumo.

Knyga "Praktinė kainodara - geresniam rezultatui" - tai praktinis vadovas smulkių ir vidutinių įmonių direktoriams ir vadybininkams. Joje patariama, kaip geriau tvarkyti kainodaros politiką, numatyti strategiją ir taikyti praktiką, siekiant kuo geriau pasinaudoti pirkėjams teikiama verte, ir optimizuoti įmonės pelningumą.
Knyga "Praktinė kainodara - geresniam rezultatui" tinka bet kurioje pasaulio vietoje įsikūrusiai įmonei - jos visur dabar susiduria su didėjančia konkurencija, kuri verčia mažinti kainas ir pelningumą.
Knygoje aptariamas kainodaros ir derybų strategijų taikymas ir verslo, ir individualių vartotojų rinkose, aiškinama, kaip įvertinti priimtų sprendimų poveikį pelnui.

Knygoje rašoma apie:

- Kainodaros sprendimų valdymą
- Finansinę "mechaniką"
- Rinkos veiksnius ir kainos sprendimų priėmimą
- Kaip kainą nustato daugelis įmonių - argumentus už ir prieš
- Pagrindines kainodaros strategijas
- Specialias kainodaros strategijas
- Kainodaros taktiką ir politiką
Būklė: Labai gera
Pristatymo trukmė: nuo 1 iki 3 dienų
Prekės grąžinimas: Prekę galima grąžinti per 14 dienų
Viršelis: Minkštas
Klasė: Studentui
Sritis, dalykas: Ekonomika, verslas, finansai
Mokymosi literatūros rūšis: Kita, Papildoma literatūra mokymuisi
Leidykla: Verslo žinios
Kalba: Lietuvių
Kokybės savybė: Naudotas
Puslapių skaičius: 257

Klausk pardavėjo

Jums taip pat turėtų patikti šios prekės