Pradėk pardavinėti! Knygos, kanceliarijaMuzikos instrumentaiElektronika, telefonai, buitinė technikaVideo žaidimai, DVD, Blu-Ray, CDKompiuterinė technika ir priedaiDrabužiai, avalynė, rankinės, aksesuaraiVaikams, kūdikiams, žaislaiInterjeras, eksterjeras, namų ūkio reikmenysĮrankiai, valymo, namų kvėpinimo priemonės, sodo - daržo priežiūraTransporto priemonių remonto įrankiai, priežiūra, aksesuaraiGyvūnų priežiūraSportas, laisvalaikis, hobisSveikata, grožis, kūno priežiūraSuvenyrai, rankdarbiai, tautodailėKolekcionieriams, sendaikčiaiKiti
Naujienlaiškis Norite gauti naujausius prekių pasiūlymus? Prenumeruokite išskirtinai Jums paruoštą naujienlaiškį jau dabar!
Knyga ,,Aš įveikiau, nebijok kovoti

Knyga ,,Aš įveikiau, nebijok kovoti

Prekės ID: 1083

6.00 €

Prekę siūlo: Amigos (0 )

Ką reiškia ši žvaigždutė?

Žvaigždutės spalva šalia atsiliepimų skaičiaus parodo vidutinį šios prekės pardavėjo vertinimą.
- neigiamai vertinamas
- neutraliai vertinamas
- gerai vertinamas
- puikiai vertinamas
Knyga ,,Aš įveikiau, nebijok kovoti", tai istorijų rinkinys apie jaunimo įveiktas įvairias problemas su pozityvia pabaiga. Jaunimas drąsiai aprašė, papasakojo, kaip viskas prasidėjo, ką teko įšgyventi ir kas jiems padėjo atsistoti ant kojų. Ši knyga skatina pozityvumą bei leidžia suprasti, ką šiais laikais jaunimas patiria. Tai nauja Lietuvoje, kadangi visos panašios knygos apie užsienio jaunimą, užsienio rašytojų. Visos istorijos: patyčios, nesėkminga meilė, smurtas šeimoje ir kt yra įveiktos jaunų žmonių ir ne tik, todėl drąsiai rekomenduojame įsigyti, tikrai nepasigailėsite. Taip pat kiekviena sėkminga istorija yra iliustruota bei po kiekviena istorija yra psichologų komentarai.
Knyga buvo pripažinta šiais metais Latvijoje tarptautiniame festivalyje, kaip geriausia socialiai atsakinga idėja, taip pat Lietuvoje.
Būklė: Nauja
Pristatymo trukmė: nuo 1 iki 3 dienų
Prekės grąžinimas: Prekę galima grąžinti per 14 dienų
Viršelis: Kietas
Išleidimo metai: 2014
Paskirtis: Paaugliui, Jaunuoliui
Žanras: Kita literatūra jaunimui
Leidykla: Artrema
Kalba: Lietuvių
Kokybės savybė: Naujas
Puslapių skaičius: 108
Autorius: Edvinas Radvilas

Klausk pardavėjo

Jums taip pat turėtų patikti šios prekės