Pradėk pardavinėti! Knygos, kanceliarijaMuzikos instrumentaiElektronika, telefonai, buitinė technikaVideo žaidimai, DVD, Blu-Ray, CDKompiuterinė technika ir priedaiDrabužiai, avalynė, rankinės, aksesuaraiVaikams, kūdikiams, žaislaiInterjeras, eksterjeras, namų ūkio reikmenysĮrankiai, valymo, namų kvėpinimo priemonės, sodo - daržo priežiūraTransporto priemonių remonto įrankiai, priežiūra, aksesuaraiGyvūnų priežiūraSportas, laisvalaikis, hobisSveikata, grožis, kūno priežiūraSuvenyrai, rankdarbiai, tautodailėKolekcionieriams, sendaikčiaiKiti
Naujienlaiškis Norite gauti naujausius prekių pasiūlymus? Prenumeruokite išskirtinai Jums paruoštą naujienlaiškį jau dabar!

Kuo mes Jums būsime naudingi

Krioklys.lttai elektroninė parduotuvė, kurioje prekiauti savo turimomis prekėmis gali visi norintys. Čia galite parduoti pačius įvairiausius daiktus, taip pat ir naudotus. Čia galite sėkmingai nusipirkti įvairių prekių.

Patogu parduoti. Galimybė prekiauti elektroninėje erdvėje – tai vienas efektyviausių būdų padidinti prekybos apimtis, kadangi Jūsų prekes matys ir rinksis žymiai didesnis potencialių pirkėjų ratas. Jei norite prekiauti elektroninėje erdvėje, nuo šiol Jums nebebūtina steigti savo elektroninės parduotuvės. Užtenka paprastu, suprantamu ir patogiu būdu sukelti savo asortimentą į mūsų Jums paruoštą platformą. Taigi, galite prekiauti nors ir turėdami vienos rūšies prekę ar norėdami parduoti tik vieną daiktą.

Daiktų įkėlimas ir eksponavimas Krioklys.lt svetainėje – visiškai nemokamas. Tam tikrą nustatytą komisinį mokestį mokėsite tik pardavę savo prekę. (Išsamiau – skiltyje Parduok pas mus)

Patogu pirkti. Nesvarbu, kiek daiktų, parduodamų vieno ar atskirų pardavėjų, Jums patiks, norėdami juos įsigyti Jūs viską patogiai susikelsite į vieną krepšelį ir už viską apmokėsite vienu vieninteliu pavedimu. Jokių skambučių, laiškų ar derinimų su atskirais prekių savininkais. Ir jokių nepatogumų, iškylančių vykdant kelis pavedimus. (Išsamiau – skiltyje Kaip pirkti)

Gerų pardavimų ir sėkmingų pirkinių!